Nádherný zlatý prsten s neopracovaným vltavínem





| Kód: | AUP21 |
| Cena s DPH: | 34 300 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Sklad: | 1 ks |
| hmotnost: | 7.8 g |
| rozměry: | cca 30x21x24 mm |
| velikost prstenu: | 58 mm |
| druh kamene: | vltavín |
Překrásný zlatý prsten s překrásným vltavínem. Nádherná ruční práce našeho mistra klenotníka, tentokrát ve zlatě. Ryzost je u nás standardně 585/1000 a kámen zasazený v podobě, jak jej našli. Moc pěkný kousek ze sbírky, kde nenajdete dva modely stejné. Tento prsten jsme pro Vás vyrobili ve velikosti 58, ale díky otevřené konstrukci jej můžete snadno upravit přesně na Váš prst :-)