Moc povedený zlatý prsten s překrásným leštěným larimarem





| Kód: | AUP42 |
| Cena s DPH: | 26 700 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Sklad: | 1 ks |
| hmotnost: | 5.54 g |
| rozměry: | cca 26x20x18,5 mm |
| velikost prstenu: | 55 mm |
| druh kamene: | larimar |
Překrásný zlatý prsten s opravdu výjimečným larimarem. Nádherná ruční práce našeho mistra klenotníka, tentokrát ve zlatě. Ryzost je u nás standardně 585/1000. Moc pěkný kousek ze sbírky, kde nenajdete dva modely stejné. Tento prsten jsme pro Vás vyrobili ve velikosti 55, ale díky otevřené konstrukci si jej může nastavit přesně tak, jak budete potřebovat :-).