Moc krásný a originální zlatý prsten s překrásnými smaragdy a diamanty





| Kód: | AUT9 |
| Cena s DPH: | 31 500 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Sklad: | 1 ks |
| hmotnost: | 1.79 g |
| rozměry: | cca 21x19x6 mm |
| velikost prstenu: | 51 mm |
| druh kamene: | smaragd a diamant |
Nádherný zlatý prsten s moc hezkými broušenými smaragdy a malými blyštivými daimanty po stranách. Tento kousek jsme pro Vás vyrobili ve zlatě ryzosti 14k a velikost byla nastavena na 51, ale díky otevřené konstrukci je snadné si ho upravit přímo na Váš prst :-) Jeden jediný originál.