Překrásný stříbrný prsten s moc pěkným neopracovaným vltavínem





| Kód: | VPE33 |
| Cena s DPH: | 9 800 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Sklad: | 1 ks |
| hmotnost: | 9.44 g |
| rozměry: | cca 32,5x22x17,5 mm |
| velikost prstenu: | 59 mm |
| druh kamene: | vltavín |
Stříbrný prsten s vltavínem a motivy květiny a listů, je další neopakovatelný kousek z naší dílny. Inspirací této kolekce byla příroda. A protože v přírodě nenajdete dva květy stejné, je jedinečný také každý prsten v této kolekci. Každý je unikát. Tento kousek byl pro Vás vyroben ve velikosti 59. Provedení ve stříbře 925/1000.