Stříbrný prsten s originálním designem osazený neopracovaným vltavínem




| Kód: | VPE29 |
| Cena s DPH: | 5 900 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Sklad: | 1 ks |
| hmotnost: | 5.29 g |
| rozměry: | cca 30x22x20 mm |
| velikost prstenu: | 61 mm |
| druh kamene: | vltavín |
Stříbrný prsten se zlacenými detaily z kolekce prstenů s neopracovaným vltavínem. Stříbro 925/1000. Tak, jako je u nás zvykem, i tento kousek je prostě unikátní a druhý takový nenajdete. Nádherná práce našeho mistra klenotníka.