Moc hezký stříbrný prsten s moc pěkným neopracovaným vltavínem





| Kód: | VPE134 |
| Cena s DPH: | 7 700 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Sklad: | 1 ks |
| hmotnost: | 7.12 g |
| rozměry: | cca 31,5x21x15 mm |
| velikost prstenu: | 56 mm |
| druh kamene: | vltavín |
Stříbrný prsten s neopracovaným vltavínem. Stříbro 925/1000. Velice neobyčejný design. I zde se naplno projevuje originalita a neortodoxní přístup k práci v podání našeho klenotníka. Druhý takový už nenajdete. Tento kousek je vyveden ve větší velikosti 56.