Nádherný a hlavně naprosto jedinečný stříbrný prsten s neopracovaným vltavínem






| Kód: | VPE119 |
| Cena s DPH: | 7 900 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Sklad: | 1 ks |
| hmotnost: | 7.57 g |
| rozměry: | cca 30x19x13,5 mm |
| velikost prstenu: | 52 mm |
| druh kamene: | vltavín |
Pěkný vltavín zasazený ve velmi originálně vypadajícím prstenu ze stříbra (925/1000). Nádherná barva kamene, který jako by byl uvězněm v mřížce ze stříbra. Jeden jediný originál. Tento kousek byl pro Vás vyroben ve velikosti 52.