Moc pěkný a originální stříbrný prsten s neopracovaným vltavínem







| Kód: | L779 |
| Cena s DPH: | 7 900 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Sklad: | 1 ks |
| hmotnost: | 7.36 g |
| rozměry: | cca 31x23x22 mm |
| velikost prstenu: | 61 mm |
| druh kamene: | vltavín |
Neobyčejný design, originální zpracování a vltavín, ponechaný v surové podobě, tak jak byl nalezen. Krásná práce vyvedená ve stříbře 925/1000. Tato kolekce nezapře inspiraci přírodou. Jemné květy a lístky jako by snad ještě rostly a obepínaly se okolo centrálního kamene. Tento stříbrný prsten s vltavínem je ve velikosti 61.