Originální stříbrný prsten s leštěným jantarem







| Kód: | L559 |
| Cena s DPH: | 6 700 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Sklad: | 1 ks |
| hmotnost: | 9 g |
| rozměry: | cca 28x24x23 mm |
| velikost prstenu: | 55 mm |
| druh kamene: | jantar |
Moc hezký stříbrný prsten (925/1000) s pěkným opracovaným jantarem. Stejně, jako všechny šperky z naší dílny, je i tento hezkou ukázkou toho, co nás dělá úspěšnými. Originalita a kvalitní zpracování. Neexistuje kopie, každý kousek je prostě jedinečný a je jen na Vás, který si vyberete. Tento jsme pro Vás vyrobili ve velikosti 55.