Pozlacený stříbrný prsten s nádherným leštěným jantarem








| Kód: | APE208 |
| Cena s DPH: | 5 200 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Sklad: | 1 ks |
| hmotnost: | 7.76 g |
| rozměry: | cca 31x21x23 mm |
| velikost prstenu: | 56 mm |
| druh kamene: | jantar |
Kočičky, kam se podíváš :-) Nádherný stříbrný prsten s plným zlacením a moc krásným leštěným jantarem. Kámen se pyšní opravdu překrásným zbarvením, které nejlépe vynikne až při pohledu na živo. Nádherné lomy světla, které se u jantaru málokdy vidí. Prostě nádhera. A tuto nádheru jsme pro Vás vyrobili ve stříbře ryzosti 925/1000 a velikosti 56, ale díky otevřené konstrukci si rozměr, na rozdíl od ryzosti, v pohodě přizpůsobíte :-)