Krásný a plně pozlacený stříbrný prsten s leštěným jantarem moc hezké barvy





| Kód: | L809 |
| Cena s DPH: | 5 700 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Sklad: | 1 ks |
| hmotnost: | 7.63 g |
| rozměry: | cca 29x20,5x26,5 mm |
| velikost prstenu: | 55 mm |
| druh kamene: | jantar |
Moc hezký a plně zlacený stříbrný prsten (925/1000) s opracovaným jantarem. Kolekce inspirovaná přírodou. Moc hezká ukázka práce našeho mistra klenotníka. Jeden jediný originál, se kterým zazáříte na každé při každé příležitosti. Ideální v kombinaci s přívěskem ze stejné kolekce. Nespornou výhodou je i možnost nastavení velikosti prstenu přímo na Váš prst.