Velmi originální stříbrný prsten s moc pěkným leštěným jantarem a plným pozlacením





| Kód: | L807 |
| Cena s DPH: | 5 900 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Sklad: | 1 ks |
| hmotnost: | 7.4 g |
| rozměry: | cca 30x21x26,5 mm |
| velikost prstenu: | 54 mm |
| druh kamene: | jantar |
Moc hezký a plně zlacený stříbrný prsten (925/1000) s opracovaným jantarem. Kolekce se zvířátky, radostně dovádějícímy okolo nádherně zbarveného kamene. Moc hezká ukázka práce našeho mistra klenotníka. Jeden jediný originál, se kterým zazáříte na každé při každé příležitosti. Ideální v kombinaci s přívěskem ze stejné kolekce. Nespornou výhodou je i možnost nastavení velikosti prstenu přímo na Váš prst.